TWÓJ KOSZYK

Koszyk jest pusty
 
ksiazka tytuł: Alfie Bloom i złodziej talizmanu autor: Gabrielle Kent
FORMY I KOSZTY DOSTAWY
  • 0,00 zł
Produkt w wersji cyfrowej - więcej informacji tutaj

Alfie Bloom i złodziej talizmanu

Wersja elektroniczna (brak aktualizacji)
Wydawnictwo: Biblioteka Akustyczna
ISBN: 978-83-8082-084-5
Wydanie: 2016 r.
Język: polski

Dostępność: aktualnie niedostępny
25,90 zł 24,60 zł
eKsiążka Audio (Watermark)
MP3

Publikacja Format Wydanie Cena
Audiobook (CD) Oprawa: Digipack 2016 r. 26,90 zł
 
 

Doskonała książka dla fanów J.K. Rowling i Roalda Dahla!

Kiedy Alfie Bloom odziedziczył zamek i wielowiekową magię, jego nudne, smutne i samotne życie zmieniło się nie do poznania! Ale na jego drodze pojawiło się także wiele niebezpieczeństw o jakich nawet mu się nie śniło. Kamerdyner Wilberforce zostaje porwany w środku nocy a sam zamek wystawiony jest na ogromne zagrożenie. Uwięziony w zamku z przyjaciółką i dwoma kuzynami Alfie musi bronić swego dziedzictwa oraz zapobiec strasznemu losowi zagrażającemu całemu Hexbridge.

 

Newsletter

Newsletter
Zapisz Wypisz

Płatności

Kanały płatności

Księgarnia Internetowa Klimczok akceptuje płatności: